Психолог

Клінічний психолог – це фахівець із психічного здоров’я, який має вузьку спеціалізовану підготовку з діагностики та психологічного лікування психічних, поведінкових та емоційних захворювань. У клініці “Медексперт” працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці в галузі психології, які з радістю допоможуть вам позбутися безлічі різних проблем.

З якими проблемами можна звертатися до психіатра?

У кожної людини є свій шлях терапії. Це значною мірою залежить від причини, з якої вона приходить, а також і від того, що вона очікує від консультацій у психолога.

Ви можете нам повністю довіряти, а ми допоможемо вам подолати такі проблеми:

 • При загостренні психічних захворювань;
 • Депресії;
 • Стрес;
 • Розбіжності в сімейних стосунках;
 • Нерозуміння з боку дітей;
 • Складнощі у спілкуванні на роботі;
 • Вагітність і пов’язані з нею труднощі;
 • Психологічна залежність від іншої людини;
 • Смерть близьких людей;

Деякі люди приходять до психолога, щоб розробити стратегію подолання, зменшити або контролювати симптоми психічного захворювання. Цей тип роботи може бути короткостроковим або середньостроковим.

Інші приходять на терапію, щоб зрозуміти давні закономірності (наприклад, проблеми стосунків), що випливають із досвіду їхнього дитинства, або отримати постійну підтримку. Цей тип роботи, як правило, відбувається протягом тривалого періоду часу, хоча знову ж таки це залежить від уподобань клієнта.

Іноді клієнти записуються на прийом до психолога на одноразовий сеанс або кілька сеансів, щоб поговорити про конкретну проблему свого життя або про певну проблему. Терапія у приватного психолога може бути простором для саморозвитку і зростання.

Як проходить візит у психіатра?

На початку першої сесії ваш психолог ознайомиться з вами і з важливою документацією. Лікар-психолог заповнить форми з основною особистою інформацією та форми згоди, що охоплює такі питання, як конфіденційність, гонорари та інша важлива інформація про сеанси. Якщо вас направив лікар загальної практики або психіатр, на цьому етапі ми обговоримо деталі плану лікування психічного здоров’я. Не сумнівайтеся, користь від візиту на консультацію до психолога в клініку “Медсервіс” повністю себе окупить, оскільки наші співробітники:

 • Володіють сучасними методами психології
 • Комунікативні та з розумінням ставляться до кожного клієнта
 • Вибирають тільки оптимальні та ефективні способи вирішення проблем
 • Здатні вирішувати потенційно складні ситуації з розумінням і дипломатичністю
 • Стежать за результатом після консультацій

Після оформлення паперів залишок сеансу зазвичай витрачається на обговорення проблем, які призвели до терапії. Окрім глибокого розуміння ваших занепокоєнь, ваш психолог вивчить відповідну історію, як-от інформацію про вашу сім’ю, соціальні стосунки, історію роботи та будь-які попередні консультації, які ви проводили. На основі цієї інформації ми почнемо допомагати вам краще зрозуміти, що може викликати і підтримувати поточні проблеми. Якщо дозволить час, ми також працюватимемо з вами, щоб розробити загальний і гнучкий план майбутніх сеансів терапії.

У чому особливості роботи психолога в нашій клініці?

Психологи – це професіонали в галузі охорони здоров’я, які працюють у різних галузях, включно з клінічною, медичною, нейропсихологічною, спортивною, судово-медичною, організаційною та громадською. Психотерапія – це партнерство між людиною і психологом. Якщо ви звернетеся в клініку “Медексперт” по допомогу, наші психологи допоможуть вам подолати всі труднощі. Ви можете без страху розповісти про те, що вас турбує, чесно і конфіденційно поділитися почуттями і хвилюваннями. Все що ви скажете, поза всяким сумнівом, не підлягає розголошенню без вашої на те згоди.

Запитання від клієнтів до психіатра:

Чому мені звертатися до платного приватного психіатра, якщо можна звернутися до соціального консультанта безкоштовно?

Соціальний працівник координує і захищає клієнта, а психолог виявляє причини проблем і допомагає з ними впоратися.

Чи проводиться відвідування парами та сім’ями?

Звичайно, обов’язково для розв’язання питань, що зачіпають інтереси кількох людей, проводяться групові консультації.

Скільки триває сеанс у психолога?

Стандартний час 45 хвилин, але за бажанням клієнта сеанси подовжуються. Заздалегідь узгоджується ціна на продовжений сеанс і далі триває терапія.