Шинкаренко Юлія Миколаївна

Гематолог

Відгуки про лікаря

Спецiалiзацiя:

Анемії різного генезу. Тромбоцитопатії і тромбоцитопенії. Геморагічні васкуліт. Гемофілія. Онкологічні захворювання крові – лейкози.

Стаж роботы: 20 рокiв

Про фахівця

Лікар-гематолог – це вузький фахівець, який займається захворюваннями крові та кровотворних органів. До хвороб крові відносять захворювання, які супроводжуються порушенням функцій або руйнуванням клітин крові, таких як лейкоцити і тромбоцити, а також аномальним зростанням або падінням їх числа. У цю групу входять:

  • Анемії різного генезу
  • Тромбоцитопатії і тромбоцитопенії
  • лейкопенія
  • лейкемоїдні реакції
  • гемофілія
  • Онкологічні захворювання крові – лейкози

Загальні симптоми, при яких слід звернутися до гематолога

Хвороби крові часто супроводжуються блідістю шкіри, болем в суглобах і хребті, частими носовими кровотечами і збільшенням Лімфаузли. Також серед поширених симптомів можна відзначити:

Загальна слабкість
Зниження ваги
поганий апетит
Безпричинне підвищення температури тіла
пітливість
Оніміння кінчиків пальців
Поява синців без причини
Металевий присмак у роті
Значне зниження рівня гемоглобіну
Новоутворення в області шиї, пахв і паху

Поява хоча б одного з перерахованих симптомів може бути ознакою досить серйозної хвороби і тому якщо Ви помітили їх, слід негайно звернутися до терапевта, який призначить необхідні аналізи і за їх результатами направить на консультацію до лікаря-гематолога.

Записатися на прийом до лікаря-гематолога в Дніпропетровську

Якщо Вам потрібна консультація з питань діагностики та лікування захворювань крові, пропонуємо звернутися в нашу клініку. Кваліфікований лікар-гематолог проведе повний огляд і діагностику, а також призначить лікування і відповість на всі Ваші запитання. Також для наших клієнтів передбачено повний супровід в період лікування і відстеження динаміки одужання.

Відгуки про лікаря