Дерматолог

Шкіра є одним із найважливіших органів у людини. Саме шкірний покрив бере на себе перший удар по нашій імунній системі. Для того, щоб ваша шкіра завжди була здоровою, необхідно правильно доглядати за нею. У цьому вам може допомогти лікар дерматолог клініки “Медексперт”, а записатися до нього на консультацію можна за одним із зазначених номерів телефону. Ми чекаємо на вас, якщо ви помітили підозрілі зміни на шкірі та неприємні відчуття, ви завжди можете розраховувати на допомогу досвідченого дерматолога в нашій клініці. Сучасне обладнання в клініці дає змогу зробити ретельний аналіз проблемної ділянки на вашому тілі й успішно її лікувати.

Дiзнатись цiни

Які хвороби лікує дерматолог?

Дерматологи лікують широкий спектр захворювань шкіри, найпоширенішими з яких є акне, розацеа, псоріаз, а також випадіння волосся і рак шкіри. Крім того, деякі дерматологи проводять такі косметичні процедури, як ін’єкції ботокса і лазерне шліфування шкіри. Професійний дерматолог у Дніпрі чекає на вас у клініці “Медексперт”. Він допоможе поліпшити здоров’я вашої шкіри, навчить вас належним чином стежити за станом вашої шкіри і розповість про найкращі способи її лікування. Кожен може отримати користь від консультації з приватним дерматологом, але знати самому, з чого почати, може бути важко, тому звертайтеся до нас.

Наші висококваліфіковані дерматологи пропонують повний спектр послуг для пацієнтів зі шкірними захворюваннями. Пацієнтів оглядають на предмет таких поширених захворювань як:

 • акне
 • екзема
 • дерматит
 • псоріаз
 • розацеа
 • бородавки

Записатися до дерматолога онколога на прийом можна і з приводу більш складних шкірних захворювань. У нашій клініці можна отримати грамотну консультацію та ефективне лікування в будь-який зручний для вас час.

 

Послуги, які ми пропонуємо, включають таке:

 • Лікування акне, екземи та псоріазу
 • Комплексне пластирне тестування для діагностики контактного дерматиту
 • Косметична дерматологія, включно з ботулінічним токсином (Ботокс) і наповнювачами (Ювідерм, Рестилайн)
 • Обстеження шкіри всього тіла для скринінгу раку шкіри
 • Хірургічні процедури в кабінеті для видалення проблемних ділянок шкіри і доброякісних утворень шкіри
 • Оцінка родимок, біопсія та видалення
 • Дитяча дерматологія
 • Вузькосмугова фототерапія UVB
 • Лікування бородавок

Ви також можете пройти повний курс процедур у дерматолога-косметолога для поліпшення або відновлення шкіри після видалення навіть великих родимок, швидкозростаючих або схильних до рецидивів ракових утворень.

Переваги

Як медичні фахівці, дерматологи клініки “Медексперт” проходять велику програму навчання, яка охоплює кілька років додаткового навчання на додаток до освіти, навчання та ординатури, необхідних лікарям. Дерматологи отримують відповідну освіту і мають практику в лікуванні шкіри, нігтів, волосся і слизових оболонок, що дає їм змогу ставити правильний і точний діагноз і призначати ефективне лікування багатьох шкірних захворювань.

 

Запитання, які найчастіше ставлять пацієнти:

 1. Чого мені слід очікувати під час мого першого візиту?

Залежно від вашого стану ваш початковий візит до нас може зайняти від 30 до 90 хвилин. Після вивчення наданих нам записів та інформації ми проведемо ретельний огляд шкіри, після чого поставимо діагноз і складемо детальний план лікування. Дерматолог уважно вислухає вас і буде радий відповісти на будь-які запитання.

2. Що я можу зробити, щоб поліпшити зовнішній вигляд моєї шкіри?

Найефективніше лікування шкіри, як і все інше – це профілактика. Важливо уникати надмірного перебування на сонці. Вплив сонця є причиною більшості медичних і косметичних захворювань шкіри, тому завжди обов’язково захищайте себе, використовуючи одяг, капелюхи з великими полями і сонцезахисні креми з високим SPF на сонці.

3. Які захворювання можуть лікувати дерматологи?
Дерматолог може лікувати широкий спектр станів, що зачіпають шкіру, волосся і нігті, включно з акне, псоріазом, розацеа, раком шкіри, зморшками, сонячними плямами, проблемами з пігментацією, бородавками, висипаннями, бактеріальними або грибковими ураженнями шкіри та нігтів, а також інфекції, розтягнення, розтягнення, розтягнення, розтягнення, розтягнення, розтягування, розтягнення, розтягування, розтягнення, розтягування, розтягування, розтягування. А також інфекції, розтяжки, судинні зірочки та варикозне розширення вен і сонячні опіки. Якщо у вас є проблеми зі шкірою, дерматолог – найкращий вибір для тривалого та ефективного лікування.

4. Акне не перешкода для відвідування басейну?

Для такого захворювання, як акне, рекомендується вплив водою, особливо сауна. Після відвідування басейну обов’язково обполосніть обличчя або обробіть лосьйоном, яким ви зазвичай користуєтеся.

Лікар-дерматолог

Антибура Вікторія Володимирівна

Стаж роботы:

Детальніше