Андрологія

Консультація андролога в клініці Медексперт необхідна для діагностики та призначення оптимального лікування хвороб чоловічої статевої сфери.

Консультація андролога в клініці Медексперт необхідна для діагностики та призначення оптимального лікування хвороб чоловічої статевої сфери.

До цього лікаря звертаються пацієнти, які мають:

  • проблеми передміхурової залози,
  • скаржаться на сексуальні розлади,
  • еректильну дисфункцію,
  • чоловіче безпліддя,
  • імпотенцію.

Крім цього, андролог-уролог займається і питаннями затримки статевого розвитку, характерними для підлітків. Через велику кількість нюансів, фахівець повинен мати великий запас знань, що належать до різних медичних дисциплін.
Якщо Вам потрібен лікар андролог у Дніпрі – відвідайте нашу клініку!

Коли може знадобитися консультація андролога?

Найпоширенішою та найактуальнішою причиною візиту в медичний центр до андролога є наявність еректильної дисфункції, за якої у чоловіка не вдається підтримувати або навіть досягти необхідної для здійснення статевого акту ерекції. Це явище може спостерігатися в будь-якому віці, проте найчастіше воно зустрічається у чоловіків старше 40 років.

Як правило, перший візит до андролога передбачає виявлення скарг пацієнта з подальшим збором анамнезу. За необхідності лікар проводить огляд, призначає додаткові методи обстеження для встановлення точного діагнозу, виконує пальцеве дослідження передміхурової залози. Коли отримано повну картину стану пацієнта, лікар роз’яснює особливості захворювання і перспективи подальшого лікування. Наступні відвідування клініки дадуть змогу визначити успішність терапії та провести своєчасну корекцію.

У медичному центрі “Медексперт” представлено новітні методи діагностики, що дають змогу швидко і точно виявити проблему. Високий професіоналізм лікарів є гарантією успішного лікування.