УЗД діагностика

У сімейному клініці “МЕДЕКСПЕРТ” УЗД в Дніпропетровську проводяться досвідченими лікарями-сонолог на ультразвукових сканерах, що володіють роздільною здатністю і наборам функцій, відповідних приладів вищого і експертного класу – GeneralElectricLOGIQ 5 Expert.

Виконуються наступні ультразвукові дослідження:

Ехокардіографія (ЕхоКГ) – ультразвукове дослідження серця, що дозволяє судити про стан його клапанного апарату, скорочувальної здатності міокарда, розмірах камер серця, розрахувати швидкість кровотоку, визначити наявність внутрішньосерцевих утворень і інше. Ехокардіографія обов’язково робиться з Допплерографічеськоє дослідження.

НейросонографіяНейросонографія (НСГ) – ультразвукове дослідження структури шлуночкової системи і речовини головного мозку. Є найбільш інформативним, нешкідливим і швидким методом діагностики, що допомагає невролога визначити причину появи патологічних неврологічних симптомів. Необхідна умова її проведення – відкритий джерельце голови.

Ультразвукова доплерографія судин голови та шиї (УЗДГ) – безболісний і інформативний метод дослідження, який дозволить дізнатися інформацію про стан кровообігу головного мозку. Завдяки отриманим даним можна отримати уявлення, чим це зумовлено наявність ваших скарг, як лікувати патологію, які симптоми можуть з’явитися найближчим часом.

Ультразвукова доплерографія нижніх кінцівок – спосіб дослідження кровотоку в судинах, що дозволяє реєструвати в реальному часі в звуковому, графічному, кількісному вигляді показники кровотоку в судинах. Методика призначена для діагностики оклюзій і стенозів судин нижніх кінцівок, оцінки функціонального стану клапанів вен ніг.

Ультразвукові дослідження органів черевної порожнини – дослідження органів шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Можливості комплексного ультразвукового дослідження органів черевної порожнини дозволяють в більшості випадків своєчасно виявити ознаки переважної числа різних захворювань: зміни органів при гострих і хронічних запальних процесах, доброякісних і злоякісних новоутвореннях, обмінних і дистрофічних порушеннях і т.д.

Ультразвукове дослідження органів малого таза – гінекологічне обстеження безболісно, ​​доступно, інформативно. Неінвазивний метод діагностики сучасної гінекології, який дозволяє виявити відсутність або наявність будь-якої патології.

Також ми проводимо такі дослідження:

  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД лімфатичних вузлів;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД м’яких тканин;
  • УЗД передміхурової залози;
  • УЗД мошонки;
  • УЗД вилочкової залози (тимус);
  • УЗД кульшових суглобів у дітей раннього віку (проводиться дитяче УЗД спрямоване на виявлення порушення формування кульшових суглобів – дисплазії, контроль лікування в динаміці, скринінгове дослідження. Метод може дати достовірний результат про наявність у дитини грубої патології, такої, як вивих або предвивіх тазостегнових суглобів)

Лікарі відділення УЗД

Чащина Олена Олександрівна

Стаж роботы:

Детальніше