Інформація по COVID-сертифікатам

Доброго дня, колеги!

Наголошуємо, що усі українці, які пройшли повний курс імунізації від COVID-19, на підтвердження цього можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та/або згенерувати COVID-сертифікат.

Це можна зробити відразу після отримання другої дози для дводозних антиковідних вакцин та на 14-й день після щеплення однодозною вакциною (наприклад Johnson & Johnson).

🟢 “Зелений” COVID-сертифікат вже доступний для всіх користувачів застосунку Дія.
🟡 “Жовтий” СOVID-сертифікат можна згенерувати для користувачів iOS, а Android очікує підтвердження від Google Play. Він діятиме 120 днів.

Всі документи про вакцинацію потрібно друкувати на звичайному білому папері!

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та “зелений” COVID-сертифікат діятиме протягом 1 року.

Також нагадуємо, що якщо людина раніше отримали вже документи про вакцинацію із терміном на пів року, то необхідно:

✔️ COVID-сертифікат у застосунку Дія – оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий

✔️ Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 – після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво (воно буде дійсне ще пів року).

Також додатково для використання у роботі направляємо Маршрут підтримки власників COVID-сертифікатів (буде регулярно оновлюватись):

З повагою

команда Міністерства охорони здоров’я України

 

Приклад форми свiдоцтва