Фізіотерапевт

Лікар-фізіотерапевт – фахівець з лікування різних захворювань за допомогою так званих фізичних факторів: ультразвуку, магнітних полів, тепла, холоду, ультрафіолетового випромінювання і т.д.

Зазвичай призначення про проведення фізіотерапевтичних процедур робить лікуючий лікар. Наприклад, ревматолог проводить лікування хворого суглоба за допомогою уколів і для посилення ефекту може призначити сеанси ультразвуку або дитячий ортопед-травматолог призначає електрофорез з лікарськими препаратами разом з сеансами масажу для лікування вальгусна і варусних стоп.

Але перш ніж почати лікування, пацієнт консультується про фізіотерапевта. Той знайомиться з діагнозом і визначає, скільки сеансів потрібно провести.

У нашій клініці використовуються сучасні електро-фізіотерапевтичні методи:

  • Ампліпульстерапія – це лікувальна методика фізіотерапії, при якій на ділянки тіла впливають синусоїдальними моделювати струмами (СМТ).
  • Диадинамические струми – один з видів імпульсних струмів, надають знеболюючу дію при гострого болю, поліпшують крово- і лімфообіг, що знімають набряк, які активізують живлення тканин і тканинної обмін.
  • Лікарський електрофорез являє собою метод поєднаного впливу на організм постійного електричного струму і лікарської речовини, що вводиться з його допомогою.
  • масаж в Дніпропетровську для дітей і дорослих.

Дитячий масаж дозволяє запобігти захворюванням опорно-рухового апарату, органів дихання та нервової системи. У малюка масаж зміцнює м’язи, допомагає сформувати правильну поставу.

Види дорослого масажу:

1. Класичний масаж в Дніпропетровську. Може бути локальним або загальним.
2. Рефлекторний масаж. Дозволяє розслабити не тільки м’язи, але і впливати на нервову систему через рефлекторні зони. Лікувальний ефект визначається тим, що зони на підошвах, долонях і вушних раковинах людини пов’язані з органами всього тіла.
3. Баночний масаж. Призначають при бронхіті, пневмонії, простудних захворюваннях. Дія банкового масажу заснована на виникненні застійної гіперемії (почервоніння) шкіри від вакууму, що створилося в банку

Приходьте до наших фізіотерапевтам всією сім’єю!