Медичний педикюр

Апаратний МЕДИЧНИЙ педикюр
Новинка в Сімейної клініці “МЕДЕКСПЕРТ”!

Медичний педикюр – це не тільки гігієнічна процедура по догляду за шкірою і нігтями ніг. Це ще й цілий комплекс лікувальних методик, які допомагають вирішувати конкретні проблеми медичного характеру.

Ноги – важлива частина людського тіла. Щодня вони піддаються величезним навантаженням: тісне взуття, погана вентиляція, бактерицидні інфекції і багато інших чинників, що призводять до погіршення стану ніг і їх захворювань, можуть бути нейтралізовані завдяки відповідному догляду.

Найчастіше майстрам педикюру в щоденній практиці доводиться стикатися з проблемами жорсткого рогового шару. Якщо бути вірним науці, то правильніше називати цю проблему Гиперкератоз. Слово походить від двох грецьких: hyper – багато і keratosis -освіту кератину.

Подологія – це наука про стопі, отже, подолог – майстер педикюру, в сфері уваги якого різні деформації і захворювання стопи.

Спеціаліст-подолог здатний помітити зароджується проблему і допоможе впоратися з уже існуючою, не вдаючись до допомоги хірурга навіть при наявності запалення.

Безцінним може стати вчасно дана порада по догляду за нігтями в домашніх умовах, щоб в майбутньому уникнути неприємностей. Адже профілактика будь-яких захворювань завжди продуктивніше і дешевше лікування. Спеціаліст обов’язково розповість, що він буде робити під час процедури, чому саме так, а не інакше, і який очікується результат.

Використовуються професійні лікувальні засоби для ніг.