Офтальмолог

Захист здоров’я ваших очей має бути одним із пріоритетів особистого здоров’я. Небагато речей у житті так цінні, як здатність чітко бачити. На щастя, існують різні способи лікування поширених проблем з очима. У клініці “Медексперт” у Дніпрі вам надасть кваліфіковану допомогу лікар-офтальмолог з величезним досвідом у цій сфері медичних послуг. Зробіть своє здоров’я очей пріоритетом, проходячи офтальмологічні обстеження відповідно до рекомендацій свого офтальмолога і звертаючись по допомогу щоразу, коли помічаєте зміни у своєму зорі.

Які причини звертатися до лікаря офтальмолога?

Лікар-офтальмолог – фахівець із догляду за очима. На відміну від оптометристів і оптиків, офтальмологи є докторами медицини або лікарями остеопатії, які мають спеціальну підготовку і досвід діагностики та лікування очних хвороб. Офтальмологи, які працюють у нашій клініці, достатньо кваліфіковані для надання комплексної офтальмологічної допомоги, включно з медичним і хірургічним лікуванням очей.

Які хвороби лікує офтальмолог?

У нашій клініці офтальмологи мають кваліфікацію та досвід, все для того, щоб надавати повний догляд за очима. Зателефонуйте за вказаним номером телефону і запишіться на прийом до окуліста, якщо ви потребуєте послуг з поліпшення зору. Ми також раді надати вам комплекс процедур з обстеження очей, медичне та хірургічне лікування очей, а також діагностику та лікування захворювань і ускладнень зору, спричинених іншими захворюваннями, такими як діабет. Ви можете отримати консультацію офтальмолога якщо у вас:

  • Катаракта. У здоровому стані очі ясні. Катаракта виникає, коли очі мутніють, спричиняючи такі симптоми, як затуманення зору та розмите зображення.
  • Глаукома. Ця хвороба посідає друге місце серед причин сліпоти у світі. Люди з глаукомою мають пошкодження зорового нерва через накопичення рідини в оці.
  • Відшарування сітківки. Досить серйозний стан очей, який виникає, коли сітківка – шар тканини в задній частині ока, відривається від опорних тканин.
  • Вікова дегенерація жовтої плями. Поширена вікова проблема очей, що заважає людям бачити те, що знаходиться прямо перед ними.
  • Амбліопія (ледаче око). Амбліопія або ледаче око, виникає, коли одне око стає слабкішим за інше в дитинстві. Лікування включає пов’язку на око або окуляри.
  • Астигматизм. Цей стан очей спричиняє розмитість зору. Іноді це лікується лазерною хірургією.
  • Захворювання рогівки. Причини, які можуть вплинути на ваш зір через пошкодження рогівки.
  • Ретинопатія, пов’язана з діабетом. Захворювання очей, що послаблює кровоносні судини сітківки.
  • Далекозорість (гіперметропія). Далекозорі люди бачать далеко розташовані предмети, але мають проблеми з фокусуванням на близьких предметах. Далекозорість іноді лікують за допомогою операції LASIK.
  • Заднє відшарування склоподібного тіла. Поширена вікова проблема очей, коли хворий бачить “плаваючі плями” або спалахи світла.

Коли рекомендується пройти обстеження очей?

Регулярний огляд очей і перевірка зору – це важливий фактор для підтримки хорошого здоров’я. На жаль, з часом гострота зору може змінюватись, тому слід планувати регулярні відвідування фахівця. Пройти процедуру обстеження ви можете без жодних зусиль з вашого боку. У клініці “Медексперт” до кожного відвідувача у нас індивідуальний підхід. Огляд проводиться в комфортних умовах, а ціни на всі послуги офтальмолога цілком прийнятні.

 

Запитання пацієнтів до офтальмолога:

1 Як довго триває прийом у офтальмолога?

Часу на огляд і діагностику потрібно близько 1 години. Можливе продовження, якщо буде необхідність у поглибленій діагностиці. Загалом, часовий ліміт залежить від складності захворювання.

2 Яку лінзу найкраще імплантувати під час операції з видалення катаракти для пацієнта з крайньою короткозорістю і астигматизмом, щоб зберегти зір крупним планом?

Практично будь-яка марка ІОЛ може вам підійти, якщо підібрати правильну силу лінзи. Виправити астигматизм можна за допомогою спеціальної ІОЛ, що називається торичною ІОЛ. Вони мають широкий діапазон вбудованих помилок фокусування астигматизму. Під час консультації ви і ваш офтальмолог можете вибрати ІОЛ, яка найкраще відповідає вашому стилю життя і зоровим потребам.

3 Чи завжди глаукома виникає на обох очах?

Найпоширеніший тип глаукоми (відкритокутова глаукома) часто вражає обидва ока, але не завжди. Часто гірше на одне око. Деякі види глаукоми виникають унаслідок інших захворювань, таких як увеїт або травма, і вони можуть виникати в одному оці.