ОЗОНОТЕРАПІЯ – відносно новий метод лікування в сучасній лікувальній практиці. Що це таке, і які проблеми зі здоров’ям допоможе вирішити озонотерапія?
Озон, за допомогою якого, проводиться процедура озонотерапії – це змінена форма кисню. Так, в одній молекулі кисню міститься 2 атома, в молекулі озону – 3 атома. І саме цей додатковий атом створює його цілющі властивості.
Озон є газом, і його запах ти відчувала не один раз. Згадай, як пахне гроза? Так-так, вона пахне саме озоном, який утворюється під впливом електричного розряду. Озон – це газ, він нестійкий і дуже швидко руйнується. У медицині його застосовують, як засіб, що стимулює імунітет, антисептик, стимулятор відбудовних функцій організму. Також вважається, що озон здатний призупинити процеси старіння.
Озонотерапія в гінекології: лікування запальних процесів. Озон застосовують в гінекології і акушерстві (при загрозі переривання вагітності, для лікування запальних процесів), косметології (для профілактики старіння, лікування вугрової хвороби, для боротьби з целюлітом і в’ялою шкірою), хірургії (для прискорення процесу відновлення організму), травматології (для лікування опіків). Примітно, що озон здатний вбивати всі види бактерій, вірусів, грибів і найпростіших.
Как правило, озон вводять в організм внутрішньовенно, збагачуючи їм звичайний фізіологічний розчин. Також за допомогою озону роблять аплікації на ті чи інші ділянки тіла. Звичайно, чистий озон неможливо “покласти” на шкіру, тому їм збагачують лікарські або косметичні засоби.
У сімейному клініці “МЕДЕКСПЕРТ” озон виробляють спеціальним апаратом. З його ж допомогою і збагачуються необхідні кошти.
Застосування озону не викликає побічних ефектів. Він може застосовувати як додатковий засіб незалежно від того, які таблетки ти вживаєш, або які додаткові процедури плануєш зробити.
Перші випадки застосування озону в медицині можна знайти ще в 1880 році. Масове ж застосування цієї речовини почалося під час Першої світової війни. Піонерами в цьому питанні стали німці. Однак з появою антибіотиків інтерес до застосування озону випарувався. І повернувся він в сучасну медицину вже в 70-хх роках двадцятого сторіччя.
Озонотерапія в косметології: профілактика і лікування захворювань шкіри. Якщо говорити про косметології, то озон – дуже ефективний у боротьбі з в’ялою шкірою, целюлітом, також він прекрасно бореться з віковими змінами. Як правило, в косметології застосовуються ін’єкції озону для оздоровлення шкіри зсередини. Процедура проходить досить легко, оскільки організм “відноситься” до неї вельми спокійно, адже озон не сприймається ним як щось чужорідне, і людське тіло не кидає всі активи на боротьбу з ним. Саме з цієї причини у озону немає побічних ефектів.
Якщо ви побачите косметику, збагачену озоном, пам’ятайте, що це – всього лише маркетинговий трюк. Озон дуже швидко руйнується: в клініці препарати збагачують озоном, безпосередньо, перед застосуванням, інакше він просто зруйнується. Звичайно ж, в косметиці озон просто “не виживе”.
і наш менеджер передзвонить вам найближчим часом
Залиште свої контактні дані і наш менеджер передзвонить вам найближчим часом