Турбота про здоров’я починається з профілактики

Турбота про здоров’я та профілактика захворювань – це актуально і необхідно для кожної людини, чий вік більше тридцяти років. Навіть якщо Вас нічого не турбує і організм працює без збоїв, це ще не означає, що так буде завжди.

Сучасне життя повне стресів, напруги і хронічного недосипання, в гонитві за успіхом і спроможністю. Інтерес до здоров’я часто відходить на другий план, і організм виявляється, наданий сам собі. Що ж, сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ» подбала про Вас, розробивши спеціально для Вас програму CHECK-UP! Час, який він займає – це всього 1-2 дня, але вони, цілком можливо, подарують Вам роки.

У перекладі з англійської, CHECK-UP- це перевірка. По суті, «чек-ап» – це техогляд організму і його ефективність в рівній мірі визначається ретельністю підходу і регулярністю самої процедури обстеження.

Фахівцями Сімейної клініки «МЕДЕКСПЕРТ» розроблений цілий пакет послуг по терапевтичному обстеження під назвою CHECK-UP.

Основні входять до нього перевірки це: стан серцево-судинної системи, органів черевної порожнини і легенів. Прийоми обстеження, як правило: ЕКГ звичайна і з навантаженням, УЗД черевної порожнини, ультразвукове дослідження судин і аналізи крові. Якщо є бажання, можна доповнити базовий пакет різними видами додаткових обстежень.

Варто відзначити діагностику за програмою CHECK-UP на можливу присутність в організмі ракових клітин. Існують способи розпізнати потенційну небезпеку на самій ранній стадії, поки злоякісні клітини ще не почали свою руйнівну діяльність. Первинну картину дасть аналіз на онкомаркери, більш глибоке дослідження проводиться за допомогою ПЕТ (позитронно-емульсійна томографія), яка здатна виявляти пухлини розміром до 1.5 мм.

CHECK-UP- це початковий етап роботи зі здоров’ям. За його підсумками Ви отримаєте повне уявлення про стан свого організму і можливі збої в його роботі. Якщо Вас або обследующего Вас лікаря щось насторожить, можна відразу почати лікування.